© 2018. ZIЦ - Закарпатський Інформаційний Центр

Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор"

Офіційний дилер Toyota в Закарпатській області. Протягом 10-ти років компанія успішно представляє марку «Toyota» в області та країні. Основними напрямками діяльності “Карат Мотор” є продаж автомобілів (від компактних автомобілів до гібридних кросоверів), оригінальних запчастин, аксесуарів та надання сервісних послуг на СТО Компанії.

Медична лабораторія "Астра-Діа"

Медична лабораторія АСТРА-ДІА черговий раз нагороджується званням «Лідер галузі», що підтверджує стабільно високі позиції в галузі. Цього року підприємство займає 1-ше місце, отримавши Золото рейтингу в Україні та Закарпатті серед суб’єктів підприємництва в галузі охорони здоров’я. Загальна медична практика у номінації «Фінансові показники успішної діяльності».

Закарпатська Ендоклініка

Endo Clinic - спеціалізована ендокринологічна клініка з комплексними діагностично-лікувальними напрямками та медичними послугами. Медичний центр Endo Clinic - це команда професіоналів, компетентність яких доведена роками успіху та здоровꞌям пацієнтів. Це можливість для пацієнтів пройти всі необхідні обстеження для встановлення діагнозу, отримати обꞌєктивне заключення. Висока якість медичних послуг базується на досвіді та професіоналізмі лікарів.

Ужгородський національний університет

Ужгородський національний університет належить до класичних університетів України і має найвищий – IV-й рівень акредитації. УжНУ – один з найбільших та кращих університетів Карпатського регіону. 

EKO Service

Торгова марка "EKOS" налічує більше двадцяти різних продуктів і постійно збільшує свій асортимент орієнтуючись на потреби споживачів та акцентує увагу на якості продукції і конкурентній доступній ціні. Продукти є екологічними і випускаються згідно усіх систем контролю якості.

  • Черный Facebook Иконка
  • Черный значок YouTube